ČASTÉ DOTAZY

1. Posíláte obrazy?

Ano, obrazy posíláme kurýrní službou. Obrazy jsou velmi pečlivě zabalené, aby se při převozu nepoškodily. Cena za dopravu se určí podle velikosti konkrétního obrazu. Pohybuje se okolo 400-1000 Kč. Cena obsahuje nejen dopravu, ale také obalový materiál.

2. Je možné si obraz vyzvednout osobně?

Ideální možnost, která je zároveň nejekonomičtější. Obraz bude zabalený v bublinkové fólii, aby jste měli bezpečný přenos/převoz. 

3. Mohu se na obraz přijet osobně podívat?

To není problém. Po předchozí domluvě můžete zamnou přijet do Hustopečí u Brna.

4. Podle čeho vybírat obraz?

Doporučuji vybírat podle těchto 4 aspektů: 

POCITY - Jaké pocity ve Vás obraz vyvolává? Jsou příjemné? Cítíte lásku, vnitřní klid, harmonii? Připomíná Vám obraz radostné dětství? Podněcuje Vás obraz k větší představivosti? Bavilo by Vás dívat se na tento obraz několik let? Byla to láska na první pohled? 

BARVA - Většina zákazníků si vybírá obraz podle barev. Je to vlastně logické a ve výsledku velmi důležité. Pokud máte např, královsky modrou sedačku, tak obraz, který bude ve stejných barvách, zapadne jako ulitý. Proto vytvářím různé vizualizace, ve kterých můžete vidět barevné sladění. Obraz je tak v harmonii s celou místností a pozvedne ji na novou úroveň.

VELIKOST - Je vhodné změřit si prostor, kde bude obraz viset. Pokud chcete zaplnit místo např. ve své pracovně nad pracovním stolem a víte, že tam je místo 80x100... Zvolíte např. obraz 60x80. Aby to vypadalo hezky a symetricky. Není to žádná věda. :-)

CENA - Ceny obrazů se liší. Většinou je to tak, že čím větší a propracovanější obraz, tím dražší. Takže opravdu záleží, co si můžete dovolit.


Ideálně tedy je, pokud spojíte všechny 4 aspekty. 

6. Jak si mohu objednat obraz?

Ideálně vyplněním dotazníku, který se nachází v sekci NA PRODEJ, nebo KONTAKT. Případně mi napište email na chloupkovadenisa@seznam.cz


Máte dotaz, nebo si chcete 

zakoupit obraz?