KRUHY

80x60 cm, akryl se strukturou

4 300,-


Obraz "Kruhy" je umělecké dílo, kde se prolínají výrazná struktura a přitažlivé zlaté kruhy a půlkruhy, které jsou dominantním a nezapomenutelným prvkem této kompozice. Základ obrazu tvoří bílá plocha, což je charakteristické pro minimalistický styl, přičemž bílá barva zde slouží jako klidné a čisté pozadí pro další prvky.

Na tomto jednoduchém pozadí vynikají zlaté kruhy a půlkruhy. Tyto geometrické tvary jsou rozloženy po celém plátně v různých velikostech a proporcích, což vytváří dojem harmonie a rovnováhy. Zlatá barva kruhů přináší do obrazu pocit luxusu a sofistikovanosti, zároveň symbolizuje hojnost a bohatství. Zlaté kruhy jsou umístěny tak, aby vytvořily kontrast s bílým pozadím a zároveň zdůraznily výraznou strukturu na kterou jsou aplikovány.

Výrazná struktura obrazu, která je umělecky vytvořena pomocí špachtle nebo podobného nástroje, je ještě více zvýrazněna díky zlatým kruhům. Kombinace bílé, zlaté a geometrických tvarů vytváří obraz, který je současně jednoduchý a výrazný, a nabízí hlubší estetický a symbolický význam.


Máte dotaz, nebo si chcete 

zakoupit obraz?