PŘÍCHOD DRAKA

80x60 cm, akryl se strukturou

6 000,-

Obraz na plátně s názvem "Příchod draka" je pozoruhodným uměleckým dílem, které se vyznačuje výraznou strukturou a hlubokými modrými odstíny. Toto dílo je oslavou roku 2024, který je podle čínského horoskopu rokem draka. Na plátně se před našima očima otevírá komplexní vizuální příběh.

Struktura obrazu je výrazná a dynamická, a přesto působí téměř meditativně. Modré odstíny se rozlévají přes celé plátno a evokují noční oblohu. Tyto barvy spolu vytvářejí pocit hloubky a nekonečna, a přitom se zdá, že každý odstín vypráví svůj vlastní příběh.

Skrze tuto strukturu se nečekaně a přitom přirozeně objevují obrysy draků. Tito mýtičtí tvorové jsou ztvárněni tak jemně a zároveň výrazně, že se zdá, jako by právě vystupovali z mlhy minulosti do přítomnosti. Každý drak je jedinečný, s vlastními rysy a charakterem, avšak všichni sdílejí jistou vznešenost a sílu, která je charakteristická pro tento mocný symbol.

"Příchod draka" je tedy nejen vizuální oslavou rokem 2024, ale také pozvánkou k zamyšlení nad našimi sny. Je to obraz, který v každém divákovi evokuje jiný příběh, ale zároveň všechny tyto příběhy spojuje společným vláknem – vláknem naděje, odvahy a neomezených možností, které drak symbolizuje.


Máte dotaz, nebo si chcete 

zakoupit obraz?