TOUHA

80x60 cm, akryl se strukturou

5 000,-

Obraz s názvem "Touha" je ztvárněním hlubokých emocí a neuchopitelné povahy lidských přání, jeho jedinečnost je ještě umocněna technikou malby štěrkou. Tato technika přidává dílu nejen výraznou texturu, ale také umožňuje barvám a emocím, aby se vrstvily a proplétaly v nečekaných a fascinujících vzorech.

Pozadí obrazu je čistě bílé, což symbolizuje nevinnost, čistotu a nekonečné možnosti. Nádech měděné a zlaté barvy přináší do této čistoty teplý záblesk, evokující cennost a vzácnost touhy, která je často skrytá hluboko v našich srdcích.

Výrazná struktura obrazu dodává dílu hmatatelný rozměr. Je to, jako by se emoce a touha staly fyzicky hmatatelnými a přetékaly z roviny obrazu do prostoru diváka. Na několika místech se zdá, že barva vystupuje z plátna, vytvářející efekt velkých kapek, které stékají dolů. Tyto "kapky touhy" symbolizují intenzitu a silu emocí, které nemohou být zadrženy a které hledají cestu ven z hlubin naší duše.

Barvy měděné a zlaté se v těchto kapkách mísí a odrážejí světlo, což dodává obrazu dynamický a živý výraz. Toto světelné hraní připomíná, jak se touha mění a vyvíjí, jak se odlesky a stíny proměňují v závislosti na perspektivě a osvětlení.

Obraz "Touha" je tak nejen vizuálním dílem, ale i hlubokou meditací nad emocemi, které formují naše životy. Přispívá k zamyšlení a je pozvánkou k prozkoumání vlastních tužeb a přání, která formují naši osobnost a osud.


Máte dotaz, nebo si chcete 

zakoupit obraz?