VNITŘNÍ OHEŇ

100x100 cm, akryl se strukturou

6 600,-

Obraz s názvem "Vnitřní oheň" je umělecké dílo, které v sobě spojuje symboliku a emoční hloubku. Tento obraz je vizuální oslavou osobní síly a potenciálu, který každý z nás v sobě má.

Kompozice obrazu je pečlivě promyšlená, s harmonickým spojením bílé, zlaté a béžové barvy. Bílá barva přináší do díla svěžest a čistotu, zatímco béžová přidává teplo a jemnost. Zlatá barva pak hraje klíčovou roli v symbolice obrazu – reprezentuje hojnost, bohatství a světlo.

Dominantním prvkem obrazu je kruh, který se nachází ve středu plátna. Tento kruh není jen geometrickou figurou, ale symbolem celistvosti, dokonalosti a a nekonečného cyklu. Po jeho obvodě je výrazná struktura, která připomíná plamínky ohně – jemné, ale přitom mocné. Tyto plamínky symbolizují vnitřní oheň, který v sobě každý nosí – zdroj síly, vášně a kreativity.

Plamínky ohně byly doslova vyryté do obrazu, což přidává dílu na intenzitě, dynamice a je díky tomu trojrozměrný. Tato struktura nejenže podtrhuje téma obrazu, ale také umožňuje každému, kdo se na něj dívá, cítit a přemýšlet o vlastním vnitřním ohni.

"Vnitřní oheň" je více než jen obraz – je to zrcadlo pro každého, kdo hledá inspiraci, motivaci a potvrzení vlastních silných stránek. Dílo nabádá k zamyšlení nad osobními zdroji energie a vášně, které nás ženou vpřed, a připomíná, že každý má schopnost zažehnout tento oheň uvnitř a použít ho pro svůj osobní rozvoj a bohatství života.


Máte dotaz, nebo si chcete 

zakoupit obraz?